Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hz Team Yeni Tarz ^^
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

klan tarzını değiştirelim dedik. ^^ Yorumlarınızı bekliyorum.

resim

resim

resim

resim

resim

resim

Ara

Smiley face
Baya beğendim güzel olmuş, elinize sağlık Smile

Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
(09-08-2018, 12:51 AM)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baya beğendim güzel olmuş, elinize sağlık Smile

Teşekkür ederim ^^

Ara

Smiley face
Bencede hoş olmuş ama eskisini tercih ederdim. Oyun çok fazla detayı kaldıramıyor maalesef ve küçük detaylar kötü gözüküyor oyun içi. Ama hala hoş duruyor.

Ara

Smiley face
resim
(09-08-2018, 03:58 PM)Kulhfu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bencede hoş olmuş ama eskisini tercih ederdim. Oyun çok fazla detayı kaldıramıyor maalesef ve küçük detaylar kötü gözüküyor oyun içi. Ama hala hoş duruyor.

Armaları küçültünce bozuldu oyun ayarlarından da olabilir neden böyle olduğunu açıkçası bilmiyorum.

Ara

Smiley face
Başarılı olmuş, zamanında bizde arkadaşlar ile PTT Kargo diye clan oluşturup PTT giysileri yapmıştık, arabaları falan ayarlamıştık ne günlerdi ya Big Grin

Ara

Smiley face
resim
(09-08-2018, 10:10 PM)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Başarılı olmuş, zamanında bizde arkadaşlar ile PTT Kargo diye clan oluşturup PTT giysileri yapmıştık, arabaları falan ayarlamıştık ne günlerdi ya Big Grin

Teşekkür ederim ^^ RP şeklinde oynamak oyuna ayrı bir zevk katıyor.

Ara

Smiley face
Gerçekten emeğiniz takdire şayan ama oyun ufak detayları perişan ettiğinden Smile insanın çabaları kısmen boşa gidiyormuş gibi oluyor yinede başarılı.

Ara

Smiley face
resim
Biz de bir aralar Bim market çalışanı gibi yapalım dedik tabi pek benzemedi ama sağdaki arkadaşın üzerine un dökülmüştü beyaz beyaz dolanoyordu ortalılta.

resim

Ara

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN