Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fortnite Hesabıma Karşılık APB Hesabı Arıyorum
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
Arkadaşlar fortnite hesabına karşın apb hesabı arıyorum sağlam bir hesap olursa sevinirim..

Facebook : Ali MURAT

resim

resim

resim

resim

( Son Düzenleme: 03-08-2018, 07:10 PM, Düzenleyen: bilsoft. )

Ara

Hesap karşılığı vereceğiniz fortnite hesabının içinde ne olduğu hakkında bilgi verirseniz daha iyi olabilir. Bu şekilde insanlar ona göre teklif verebilirler.

Ara

Smiley face
Do something worth to remembering
Elvis Presley

Gousk -  Wentusk
Bende şöyle bir öneri veriyim, Fortnite hesabını alıcak kişiye ; eminim ki satıcının zaten böyle bir niyeti yok ama  Fortnite hesaplarını sattıktan sonra ona bağlı olan mail hesabı alıcıya verilse bile hesap Epic Games support'a mesaj atarak alınabiliyor. Hesabım hacklendi/çalındı diyerek mail atıyorsunuz ve epic eski mail şifre istiyor daha sonra bir kaç hesap ile ilgili doğru bilgileri verdikten sonra hesabın maili ve şifresi değiştirilebiliyor. Alıcılara buna dikkat edin derim IP doğrulaması gelmeden Fortnite hesabı almak şuan mantıklı değildir. Ama böyle bir forumda zaten böyle bir olayın olacağını sanmam sonuçta mobil onay tc onay bulunuyor ayrıca Kullanıcı bulunduğumuz için zaten ip gözüküyor ama ne olur ne olmaz uyarıyım dedim.

Ara

Smiley face
resim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçekten iyi bir hesap arıyorum ekinardzer 5 306 22-09-2018, 10:38 PM
Son Yorum: Zinhar
  steam hesabı karşılıgı veya para karşılıgı legendary silah alibalta 0 98 15-09-2018, 12:42 AM
Son Yorum: alibalta
  Steam hesabıma karşılık, APB hesabı alınır Juba-TR 0 125 29-08-2018, 06:48 PM
Son Yorum: Juba-TR
  Raptor 45 'Condor' arıyorum Tahakral 2 211 12-08-2018, 10:39 PM
Son Yorum: Gousk
  Oca Nano arıyorum mertmen08 3 377 24-06-2018, 10:19 AM
Son Yorum: bilsoft

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN