Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APB Reloaded Türkiye Özel İmza Oluşturucu
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
resim

APB Türkiye Forumu için özel olarak oluşturulan imza oluşturucu motorunu kullanıp, kendinize özel imzalar oluşturabilirsiniz

---Buraya--- tıklayarak imza oluşturma sayfasına gidebilirsiniz.

İyi Forumlar...

[alert=success]Konu, APB Türkiye yönetimi tarafından düzenlenip, sabitlenmiştir. Teşekkür ederiz.[/alert]

( Son Düzenleme: 03-08-2018, 07:30 PM, Düzenleyen: bilsoft. )

Ara

Smiley face
Paylaşım için teşekkürler, yakın zamanda daha çok içerikle forumumuza özel benzer bir imza oluşturma sayfası oluşturacağız. Teşekkür ederiz.

Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
Teşekkürler gayet kullanışlı Smile

Ara

Smiley face
resim
(02-08-2018, 10:16 PM)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım için teşekkürler, yakın zamanda daha çok içerikle forumumuza özel benzer bir imza oluşturma sayfası oluşturacağız. Teşekkür ederiz.

Ben spoiler vereyim Smile bu olayı çok önceden belirtmiştim zaten kendilerine ve zaten bu sayfanın aynısı apbturkiye.com adresimizde Türkçe olarak mevcut. @Hz.Biri sağolsun, aracılığı ile gündeme geldiğine göre artık güncelleme çekeriz değil mi? @bilsoft

Ara

(03-08-2018, 12:00 AM)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(02-08-2018, 10:16 PM)bilsoft Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım için teşekkürler, yakın zamanda daha çok içerikle forumumuza özel benzer bir imza oluşturma sayfası oluşturacağız. Teşekkür ederiz.

Ben spoiler vereyim Smile bu olayı çok önceden belirtmiştim zaten kendilerine ve zaten bu sayfanın aynısı apbturkiye.com adresimizde Türkçe olarak mevcut. @Hz.Biri sağolsun, aracılığı ile gündeme geldiğine göre artık güncelleme çekeriz değil mi? @bilsoft

Onunla ilgileniyorum evet. Aşağıda örneği mevcut, gerekli güncellemeyi yapamadığım için paylaşmamıştım ama ilgileniyorum.

https://www.apbturkiye.com/imza

Smiley face
Daha dün böyle bişey yapmaya çalışıyodum template olarak bulmak süper oldu teşekkürler Big Grin

Ara

Smiley face
resim
Konu düzenlenip sabitlenmiş.. önerileriniz varsa belirtin arkadaşlar, ben zaten belirtmiştim kendisi gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Smile

Ara

Smiley face
resim
(03-08-2018, 02:10 AM)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konu düzenlenip sabitlenmiş.. önerileriniz varsa belirtin arkadaşlar, ben zaten belirtmiştim kendisi gerekli düzenlemeler yapılacaktır. Smile

Evet düzenleyip sabitledim, bana ilettiğin güncellemeleri yapacağım. Onun dışında @JCKSOFT un dediği gibi eklenmesini istediğiniz arkaplan olur veya öneriniz olur, konu başlığı altında belirtin yapalım.

( Son Düzenleme: 03-08-2018, 02:17 AM, Düzenleyen: bilsoft. )

Smiley face
Böyle eski siteler vardı fakat böyle günceli hiç yok baya iyi oldu. Teşekkürler Smile

Ara

Smiley face
Do something worth to remembering
Elvis Presley

Gousk -  Wentusk
Teşekkürler

Ara

Smiley face
          resim

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN