Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gamersfirst hesabımı steam hesabıma nasıl aktarırım
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
ben oyuna steam dan giriyorum ama gamersfirst hesabımla bağlanıyorum steam hesabıma bağlamak istiyorum ama daha önce steam account ile girmiştim ve hesabım vardı ben steam hesabımı silip gamersfirst hesabımı bağlaya bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Ara

Kardeş bug anlatıcam diye destana yakın yazmışsın

Ara

(07-07-2018, 11:27 PM)merthan1235 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben oyuna steam dan giriyorum ama gamersfirst hesabımla bağlanıyorum steam hesabıma bağlamak istiyorum ama daha önce steam account ile girmiştim ve hesabım vardı ben steam hesabımı silip gamersfirst hesabımı bağlaya bilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Bendede ona benzer bir sorun var diyebilirim . Steam hesabımla bağlanıyorum oyuna , Gamersfirst hesabına geçirmek istiyorum fakat herhangi bir yolu varmı bilgim yok . Yardımcı olursa diğer arkadaşlar sevinirim .

Ara

Smiley face
нope ғor тнe вeѕт
вυт
   prepαre ғor тнe worѕт.
Çok uzak olmayan bi zamanda ben hesabımı Steam e geçirdim. Şöyle oldu zaten oyuna giriş ekranında eposta şifre ile giriyordum daha sonra alttan login with steam dedim ve aynı şekilde eposta şifre sordu. Bende Gamerfirst hesabımı yazdım ve o hesabım steame bağlanmış oldu. Sizino layınızı tamo larak anlamadım ama böyle oluyor birde Başka hesapla girmek için sanırım önce Steam hesabımınızdan eski Gamerfirst hesabınızı çıkarmanız gerekiyor.

İyi oyunlar...

( Son Düzenleme: 08-07-2018, 01:22 PM, Düzenleyen: Kulhfu. )

Ara

Smiley face
resim

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN