Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Merhabalar
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
Bende aslında eski bi oyuncuyum tam olarak en son ne zaman oynadığımı ve ne kadar süre oynadığımı hatırlayamasam da tekrardan dünden itibaren oynamaya başladım mailbox a baktığım zaman en son 2015 te mail gelmişti oyundan o kadar söyleyebilirim citadel serverin da oynuyorum tanıştığımıza memnun oldum

Ara

Smiley face
          resim
Hoşgeldin,tam vaktinde başladın yeni Unreal Engine geldi bedava premium var, Battleye virüs koruması geldi yani tam olarak oyun 3 4 yıl sonra ilk defa en iyi yıllarında.

İyi oyunlar.

Ara

Smiley face
resim
Hoşbuldum teşekkür ederim sizede iyi oyunlar.

Ara

Smiley face
          resim
Merhaba hoşgeldin, arkadaşında dediği gibi tam zamanında dönüş yaptın. Oyun eski güzel günlerine dönüyor ama işte tek eksisi eski arkadaşlıklar, onlar da yeniden başlasaydı çok iyi olurdu.

Ara

(05-07-2018, 01:31 AM)Bane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aslında eski bi oyuncuyum tam olarak en son ne zaman oynadığımı ve ne kadar süre oynadığımı hatırlayamasam da tekrardan dünden itibaren oynamaya başladım mailbox a baktığım zaman en son 2015 te mail gelmişti oyundan o kadar söyleyebilirim citadel serverin da oynuyorum tanıştığımıza memnun oldum

Hoşgeldin.

Ara

Smiley face
нope ғor тнe вeѕт
вυт
   prepαre ғor тнe worѕт.
Hoşgeldin,

Eski oyuncuları tekrar oyunu çekmeyi başardılar umarım yeni oyuncular içinde aynı başarıyı sağlar yeni şirket ^^

( Son Düzenleme: 05-07-2018, 10:15 AM, Düzenleyen: Hz.Biri. )

Ara

Smiley face
(05-07-2018, 01:31 AM)Bane Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende aslında eski bi oyuncuyum tam olarak en son ne zaman oynadığımı ve ne kadar süre oynadığımı hatırlayamasam da tekrardan dünden itibaren oynamaya başladım mailbox a baktığım zaman en son 2015 te mail gelmişti oyundan o kadar söyleyebilirim citadel serverin da oynuyorum tanıştığımıza memnun oldum

Hoşgeldin dostum  Smile Smile

Ara

Smiley face
tumblr_lp3xse3zwm1qzcq51o1_r2_500.gif
Hoşbuldum sağolun.

Ara

Smiley face
          resim
Aramıza hoşgeldin ^^

Ara

Smiley face
Do something worth to remembering
Elvis Presley

Gousk -  Wentusk
Hoşbuldum Big Grin

Ara

Smiley face
          resim

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Rainbow Merhabalar ! Nykolie 4 407 28-07-2018, 11:17 AM
Son Yorum: Gousk
  Merhabalar Ünsal 4 954 28-02-2018, 04:23 PM
Son Yorum: Ünsal
  Merhabalar Gousk 9 1,691 26-01-2018, 07:41 PM
Son Yorum: PITBUL

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

SinemaOvasi.Com | Değerli vaktini filmlerle geçirenlere..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN