Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkadaşlar Bakmanızı Rica Edeceğim
Konuyu Yazdır

Konuyu Görüntüleyenler : 1 Ziyaretçi
Arkadaşlar benim için önemli ve sizin için en azından yüksek ranklar için kolay olacağını düşünüyorum Hokey Maskesi açık olan arkadaşlardan bir ricam olacak para miktarı olarak istediğini veririm oyun içi problem değil alta bi resim bırakıcam düz maskeye onu yapıp bana haber verebilir mi? Çok rica ediyorum. Oyun içi ismim de zaten yazılı gerekirse ordanda yazabilirler ama burdan yazarlarsa daha seri görürüm.Şimdiden sağolun

( Son Düzenleme: 13-06-2018, 06:30 PM, Düzenleyen: bilsoft. )

Ek Dosyalar Ekran Görüntüleri

Smiley face
tumblr_ohirqekLcw1s6lituo1_500.gif
Merhaba
Bende açık değil, yoksa yardımcı olurdum Smile Bunun dışında kurallara göre tamamen büyük harf ile yazmak yasak, konuyu düzenliyorum dikkat edersen sevinirim. İyi oyunlar.

Alıntı:
Forum Kurallarımız

Konu paylaşımları ve mesajlar hakkında;
  • Tamamen büyük harfle (Caps/Lock açık olarak) yazmak internette "bağırmak" anlamına geldiğinden lütfen tamamen büyük harf ile yazı yazmayınız.

Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
salvodor dali maskesi galiba, ama hokey maskesine bu kadar detaylı yapılsamı zor ve yapılsa dahi hokey maskesinde garip duruyor, V for Vendetta daha güzel durur.

Ara

marketplace'de aradın mı? Bence orada 20k gibi bir fiyata rahatlıkla bulabilirsin.

Ara

(Dün, 02:23 PM)LilUshak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: marketplace'de aradın mı? Bence orada 20k gibi bir fiyata rahatlıkla bulabilirsin.

Doğru diyor, bende çok denk gelmiştim.

Ara

Hızlı Menü:

All Points Bulletin Türkiye

All Points Bulletin Türkiye içerik ve materyaller
Gamerfirst Corporation’ın tescilli ticari markalarıdır ..

Sosyal Ağlarımız

• Facebook
  • YouTube

• Twitter
  • Twitch TV
  • Google+
  • Türkçe Çeviri: MCTR, Yazılım: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group. DMCA.com Protection Status
    TR | Her hakkı saklıdır! | APB Turkiye.Com © 2018 | Tasarım : bilsoft | Kodlama : TGIANN