GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi Etiketler sistemi
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Etiketler
Yazar: XXQueen - Cevaplar: 6 - Görüntülemeler: 21050
APB NPC Sistemi Ve Sıralaması
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1337
Kullanıcı Etiket Sistemi Aktif ..

[align=center]Evet arkadaşlar belki sistemi bilen vardır ama yinede bilmeyenler için pekiştirelim; artık bu eklenti sayesinde, konu içinde yazdığınız kullanıcı adı otomatik olarak profil sayfası linki olacak ve kullanıcıya özel mesaj (ÖM) gönderilecek. Etiketlemek istediğiniz kullanıcının başına "@" işareti gelince yönlendirme başarılı olur..

Örnek : [url=http://www.apbturkiye.com/member
Yazar: Owner - Cevaplar: 6 - Görüntülemeler: 2100
Forum Market Sistemi Aktif!
Merhaba APB Türkiye üyeleri...

Uzun zamandır aklımızda olan ama bir türlü faaliyete geçiremediğimiz özelliği aktif etmiş bulunuyoruz. Artık forumda konu, yorum, anket veya referans gibi katkılarda bulunan herkes belli bir miktar sanal para elde ediyor. Bu sanal para ile APB Reloaded hesabınız için çeşitli ürünler alabiliyorsunuz ve aldığınız ürünleri sizlere aynı gün teslim ediyoruz.

[align=center][color=#da4ad8]"Market Place" sayfasına g
Yazar: Gousk - Cevaplar: 5 - Görüntülemeler: 1710
Yeni Anti-Cheat Sistemi
Little Orbit CEO su Matt Scott'ın forumdan duyurduğuna göre soru cevap yayınında açıklanan battle eye adlı anti-cheat programı yarın oyuna ekleniyor. Yarın oyun 14.00 da kapanacak ve tahminen saat 20.00 civarı açılacak. Bunun yanı sıra hesabı fairfight dan ban yiyen oyuncuların bir kısmınında banlarının yarından itibariyle açılacağını duyurdu. Banı açılmayan kullanıcılar destek ekibine ticket atarak 1 e 1 destek alabilir.

Forum postu -- https://forums.gamersfirst.com/topic/108...leye-patch
Yazar: Owner - Cevaplar: 5 - Görüntülemeler: 1986
T.C. Kimlik Onay ve Mobil Onay Sistemi Aktif!

Sayın APB Türkiye Üyeleri

Bildiğiniz üzere forum sistemimize kısa süre içinde bir çok yenilik getirdik. Burada hem bilgi hem de diğer oyuncularla iletişime geçme fırsatı bulmayı istediğinizi biliyoruz ve bu yüzden son zamanlarda forumu daha da iyi ve daha güvenli hale nasıl getirebileceğimiz hakkında kafamızı epey yorduk. Bir süre önce zaten konu ile ilgili sizlere bilgi verilmişti ve sonuç olarak [colo
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1083
APB Türkiye Yeni Rütbe Sistemi Aktif!
[align=center]Merhaba arkadaşlar,

TC Onay ve Mobil Onay sistem güncellemesi ile birlikte, var olan Rütbe Sistemi üzerinde de bir takım çalışmalar yaptık. Yapılan bu çalışmalardan ve değişikliklerden sizlere de bahsetmek istiyoruz. Rütbeler forum profilinizin yanında bulunan küçük rozetlerdir ve forumda aldığınız kararlara veya puanlara göre bu rozetler değişebilir. Sıralama aşağıdaki gibidir, tamamen forum içinde etkileşimi arttırmak amacıyla eklenmiştir, herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.