GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi Etiketler hakkında
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Etiketler
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 977
Kullanıcı Adı Değişikliği Hakkında
Herkese merhaba,

Kullanıcı adı değiştirme ile ilgili mesajlar alıyoruz.. Biz de bu durumu göz önüne alarak, ayda bir defa olmak kaydı ile artık kullanıcı adınızı değiştirebilme eklentisini aktif ettik.

Kullanıcı adınızı (nickname) değiştirmeyi "Profil Yönetimi > Kullanıcı adını değiştir" bölümünden şifrenizi ve yeni kullanıcı adınızı yazarak yapabilirsiniz.

Not : Kullanıcı adları yönetici (admin) ona
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 928
Arşiv ve Açıklamalar Hakkında
[align=center]
[Resim: http://www11.pic-upload.de/09.03.15/adgnk8hfhm.png]

Arkadaşlar bazı arşiv ve açıklama konularında yanlışlar olduğu ile ilgili mesajlar alıyorum. Bunu ilgili konunun altına, doğrusunu yazarak bizlere yardımcı olabilirsiniz.. Bunu yaparken de laubalilik yapmadan, buranın APB oynayan herkes için bir bilgi alış veriş platformu ve oyunu sevenler topluluğu olduğunu unutmayın.. Bu forum hepimizin.

Burası bizim kişisel sınırlarımız, bu tarafında biz, öbür tarafında sen/si
Yazar: Gousk - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 1031
Advanced Launcher Hakkında
Geçen günlerde yapılan soru cevap oturumunda Matt Scott advanced launcherın kullanımının yeni gelicek olan battle eye ı tetikleyip ban yememize sebebiyet verebilceğini söylemişti. Bu gün iste forum üzerinden belirttiğine göre launcher ın yapımcısı olan uspstyle'ın yardımıyla battle eye ın advanced launcherdan etkilenmemesini sağlamayı başarmışlar yani çok yakında gelecek olan battle eye güncellemesiyle advanced launcherı kullanmaya devam edebileceğiz.

Advanced laucherın ne olduğunu bilmeyenle
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1067
Açtığınız/Açacağınız Konular Hakkında Duyuru
Arkadaşlar Merhaba,

Son zamanlarda açılan konular o kadar saçma sapan kategorilere açılıyor ki, vakit ayırıp özenle açtığımız bilgilendirme konularının okunup okunmadığı hakkında tereddütte kaldık. Bununla ilgili uygun bölümlere konu açasınız diye sizlere hem forum kurallarında hemde alım satım bölümüne özel oluşturduğumuz kurallarda önemle rica ettik. Ama görüyoruz ki bu kurallara pek uyulmuyor ve bizde şöyle bir karar aldık;

Bundan böyle 30 Temmuz 2018 tarihinden itibaren, saçma sapan ye
Yazar: Gousk - Cevaplar: 11 - Görüntülemeler: 4420
Temmuz Sonu Güncellemesi Hakkında Açıklama

Little Orbit CEO'su Matt Scott çok yakında gelecek olan yeni update hakkında bilgiler paylaştı. 

1- Districtlerdeki toplam oyuncu kapasitesi 80 den 100 e çıkartılıcak.

2- Eskiden arkadaş listesine eklediğim oyuncuların hangi districtte olduğunu görebiliyorduk artık arkadaşlık isteği yollayacağız ve kabul edilirse nerede olduğunu görebileceğiz.

3- Artık ignore listemiz max kapasitede olacak, fazla
Yazar: Gousk - Cevaplar: 3 - Görüntülemeler: 1237
Silah Düzenlemeleri ve Gelecek Güncellemeler Hakkında
Yakın zamanda yapılan silah değişikliklerine forum üzerinden çok sert ve büyük tepkiler gelmişti. Bu tepkilere karşılık olarak Matt Scott bir özür post u yayınladı sonrasında ise yakında gelecek update hakkında küçük açıklamalar yaptı. Biliyorsunuz ki oyun içine prototip serverları açarak küçük bir event yapılmış ve silahlar OTW den değil direk olarak oyun içinden denenmişti. Matt Scott dün yaptığı açıklamada bir çok geri bildirim aldıklarını ve bu doğrultuda silahların yeniden düzenleneceğini b
Yazar: Owner - Cevaplar: 7 - Görüntülemeler: 1165
Sistem ve Tema Güncellemesi Hakkında Bilgilendirme
Merhaba,
Yakın zamanda forum sistemimizi güncelleyerek, forum sayfasını taşıyıp, giriş bölümü tasarladık. Bununla birlikte kullanmakta olduğumuz temayı istekleriniz doğrultusunda güncelleyip responsive (mobil uyumlu) hale getirdik. Temayı ve Giriş Bölümü'nü tasarlarken ilk dikkate aldığımız şey işlevselliği, stabil çalışması üzerine yoğunlaştık. Öneriler doğrultusunda tema rengini koyu tonlarında tutmaya çalıştık. Nedeni gece geç saatlere kadar bilgisayar başında vakit geçiren oyuncuların beyaz
Yazar: Owner - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 838
Nisan 2019 Güncellemeleri Hakkında - Matt Scott

18 Nisan 2019
Duyuru : https://www.gamersfirst.com/apb/news/201...-from-matt

Merhaba millet,
Yarın RIOT turunu yayımlayacağım, ama o zamana kadar diğer konularda sizi genel olarak bilgilendireyim dedim.

Neden motor güncellemesinden önce RIOT’u çıkarıyoruz?

Bu soru çok soruldu.
Basit cevap şu, bu iki çabamızı birbirinden ayırdık çünkü motor güncellemesinin ne zaman re
Yazar: Haliboo - Cevaplar: 4 - Görüntülemeler: 311
APB G1c çekme hakkında
Merhaba arkadaşlar ben oyuna g1c çekmek istiyorum fakat gamefirst kendi ödeme yöntemlerindeki visa mastercard seceneğini seçtiğimde bu sizin ülkenizde geçerli yöntem değildir diyor. başka türlü alma şansımda yok.
   Fakat biraz araştirdim g1c satan siteleri xgame.com.tr adlı sitede sınırlı sayıda uygun g1c satıyor ama aldıgımda verilen e-pin geçerli olur mu bilmiyorum canlı destekte yaptıgım konusmada operatör çok iddealı konusarak güvenilebilir izlemi verdi ama kuşkularım var. 
Siz bu site ha