GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi Etiketler aktif
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Etiketler
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 898
Forumdaki aktif guildlerin listesi -Sürekli güncel-
ENFORCER


CRİMİNAL
  • [size=medium][color=#666633][url=https://www.apbturkiye.com/showthread.php?tid=8]FYNh
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 1063
Kullanıcı Etiket Sistemi Aktif ..

[align=center]Evet arkadaşlar belki sistemi bilen vardır ama yinede bilmeyenler için pekiştirelim; artık bu eklenti sayesinde, konu içinde yazdığınız kullanıcı adı otomatik olarak profil sayfası linki olacak ve kullanıcıya özel mesaj (ÖM) gönderilecek. Etiketlemek istediğiniz kullanıcının başına "@" işareti gelince yönlendirme başarılı olur..

Örnek : [url=http://www.apbturkiye.com/member
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 664
Forumumuzun Sesli Sohbet Kanalı Aktif!
Sizlere daha iyi yardımcı olabilmek ve sitemizin güzel dostluk ortamını güçlendirebilmek için forumumuzu güncellemeye devam etmekteyiz. Sizlerden gelen 'sesli iletişim' talebini hayata geçirmeye karar verdik. Daha önce Skype üzerinden sizlere ulaşmaya çalışıp bazı sıkıntılar yaşamıştık. Bu nedenle birçok sesli iletişim platformunu inceleyip ''Discord''da karar kıldık. Artık bu program üzerinden sesli iletişim kurabileceğiz. Aklınıza gelen her problem
Yazar: Owner - Cevaplar: 6 - Görüntülemeler: 1747
Forum Market Sistemi Aktif!
Merhaba APB Türkiye üyeleri...

Uzun zamandır aklımızda olan ama bir türlü faaliyete geçiremediğimiz özelliği aktif etmiş bulunuyoruz. Artık forumda konu, yorum, anket veya referans gibi katkılarda bulunan herkes belli bir miktar sanal para elde ediyor. Bu sanal para ile APB Reloaded hesabınız için çeşitli ürünler alabiliyorsunuz ve aldığınız ürünleri sizlere aynı gün teslim ediyoruz.

[align=center][color=#da4ad8]"Market Place" sayfasına g
Yazar: Owner - Cevaplar: 5 - Görüntülemeler: 1488
T.C. Kimlik Onay ve Mobil Onay Sistemi Aktif!

Sayın APB Türkiye Üyeleri

Bildiğiniz üzere forum sistemimize kısa süre içinde bir çok yenilik getirdik. Burada hem bilgi hem de diğer oyuncularla iletişime geçme fırsatı bulmayı istediğinizi biliyoruz ve bu yüzden son zamanlarda forumu daha da iyi ve daha güvenli hale nasıl getirebileceğimiz hakkında kafamızı epey yorduk. Bir süre önce zaten konu ile ilgili sizlere bilgi verilmişti ve sonuç olarak [colo
Yazar: Owner - Cevaplar: 0 - Görüntülemeler: 769
APB Türkiye Yeni Rütbe Sistemi Aktif!
[align=center]Merhaba arkadaşlar,

TC Onay ve Mobil Onay sistem güncellemesi ile birlikte, var olan Rütbe Sistemi üzerinde de bir takım çalışmalar yaptık. Yapılan bu çalışmalardan ve değişikliklerden sizlere de bahsetmek istiyoruz. Rütbeler forum profilinizin yanında bulunan küçük rozetlerdir ve forumda aldığınız kararlara veya puanlara göre bu rozetler değişebilir. Sıralama aşağıdaki gibidir, tamamen forum içinde etkileşimi arttırmak amacıyla eklenmiştir, herhangi bir bağlayıcılığı yoktur.
Yazar: Owner - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 513
APB Türkiye Sohbet Paneli Aktif!
<p class="apbspecial">Forum sisteminde ufak geliştirmelerde bulunuldu.

[Resim: https://www.apbturkiye.com/forum/images/...tuyari.png]
Aşağıdaki değişikliklerden birinin veya birkaçının sizde etkili olmaması durumunda sayfayı CTRL + F5 yaparak çerezlerden değil, direkt olarak kaynağından yükleyin. Eğer ona rağmen değişiklik geçerli olmadıysa bu konu veya özel mesaj aracılığıyla yöneticilerle iletişime geçin.

[img]https://www.apbturkiye.com/forum/images/spellX/bilsoft/degisi
Yazar: Haliboo - Cevaplar: 1 - Görüntülemeler: 106
Aktif Clan aranıyor
Aktif klan aranıyor enforcerım Ntec ile ateş edildiğinde sesinin farklı oldugu ve mermilerin ilerleyiş çizgisinin oldugu dönemden beri oynuyorum senesini bilmiyorum.