APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi Portal
Portal
09-07-2020, Saat: 18:19
Yorumlar : 0 • Okunma : 17
Arkadaşlar merhaba, görüyorum ki forumda bir sürü çöp konu var. Millet konuyu açmış ama sadece açmış olmak için açmış yani, sürekli facebook discord twitter falan yönlendiriyorlar, belki kullanmıyoruz kardeşim? Yazınca da cevap vermiyorlar, oda ayrı bi ironi. komiksiniz

+200 ENF Bayan karakter arıyorum. Tercihen içi dolu olsun ama olmasa da olur. Bana hesabın fotoğrafları ve fiyatıyla dönüş yaparsanız sevinirim.

Özel mesaj yoluyla ulaşın, mutlaka dönüş yaparım.
09-07-2020, Saat: 16:57
Yorumlar : 0 • Okunma : 17
vulcane 65 yl
nano 50 tl
glory 65 toplu alana ufak bi pazarllık vardır oyunu bıraktıgım için hepsi satılık
Sadece ücret karşılığı hesaba havale

steam adı ★ 2 Pac [Resim: arrowDn9x5.gif]

Emre   [Resim: tr.gif] Turkey
02-07-2020, Saat: 15:57
Yorumlar : 1 • Okunma : 58
Iletisim
discord = furkanekici#5410
steam = https://steamcommunity.com/id/furkan_ekici/
yada site icerisinde pm atin donerim
Odeme Yontemi
Paycell - Ininal - Papara Yada Zirrat Bankasi Havale
28-06-2020, Saat: 20:26
Yorumlar : 12 • Okunma : 419
Merhabalar,
APB Türkiye efsanevi silah çekilişine hoşgeldiniz. ummbop adlı üyemizin de katkısıyla, sizden istenen şartları yerine getirdiğiniz taktirde, yapılacak çekilişte; 5 kişiye sırasıyla aşağıda adı geçen efsanevi silahlar hediye edilecek. Bunun gibi çekilişler zaman zaman tekrarlanacak, bununda bilgisini vermiş olalım.

Ödüller

- ( 1. Kişiye ) | N-TEC 7 'Ursus'
- ( 2. Kişiye ) | Oca Nano 'Connoisseur'
- ( 3. Kişiye ) | Raptor 45 'Condor'
- ( 4. Kişiye ) | 2m Oyun Parası
- ( 5. Kişiye ) | Colby Commander
- ( 6. Kişiye ) | N-HVR 243-SD 'Reaper'

Merak edenler için silahlar ve para >> https://i.hizliresim.com/rK6DJe.png
Resimde raptor yok ancak belirlenen süre zarfında hazır olacak, merak etmeyin. ^^

Şartlar

- APB Türkiye forum üyesi olmak.
- 1 adet referans arkadaş üyeniz olmalı. (kayıt olurken referans kısmına sizin adınızı yazmalı)
- Ana hesabınızdaki karakterinizden bir poz. (:

Koşullar

- Üstte istenen 3 basit ve kolay olan maddeyi istisnasız sağlamalısınız.
- Çekilişe katılmak için bu konu altına "Katılıyorum" yazarak karakterinizin fotosunu eklemelisiniz.
- Çekilişte multi hesap veya benzeri olaylarda üyelik hesabınız tamamen banlanır.
- Çekiliş günü video şeklinde çekilip sizlerle paylaşılacak.
- Kazananlar, hediyeleri arkadaşın kendisinden bizzat teslim alacak.

Çekiliş sonucu; 18 Temmuz Cumartesi saat 20:00'de açıklanacaktır.

Şartları ve koşulları sağlayan üyeler bu konu altında belirtilecektir, konuyu takip etmeniz bu yüzden önemlidir. Çekiliş sonunda adım neden yok demezsiniz böylece, bol şans diliyorum.

Katılanlar

1- @sonsigara
2- @MRX55
3- @Shymu
4- @LastMorbidTR0
5- @LanderTR
6- @Hz.Biri
7- @CrazyBabyX
8- @
9- @
10- @
11- @
12- @
13- @
14- @
15- @
26-06-2020, Saat: 16:43
Yorumlar : 0 • Okunma : 48
APB OYUN İÇİ 8M=100TL 1M SATIŞ YOKTUR

Discord: Nallodyret#6236
25-06-2020, Saat: 18:34
Yorumlar : 0 • Okunma : 132
İstediğiniz kadar m ve silah satılır  1m 20tl 

DC: emirr#3166

TEL: 0545 877 06 00
25-06-2020, Saat: 14:48
Yorumlar : 2 • Okunma : 69
Merhaba arkadaşlar Crim ve enfor 255 rank 3. hesap acma özelligi mevcuttur ve bütün legendery silahlar olmak üzere kitler ve araclariyla birlikte satiyorum ciddi alicilarin FAcebook adresimden ulasilmasi rica olunur iyi günler ...https://www.facebook.com/ThebiroL/
23-06-2020, Saat: 23:20
Yorumlar : 1 • Okunma : 97
[Resim: news-36.jpg?v=55432-111]


10. Yıl dönümü kutlamamızı zaten okudunuz. Şimdi, bu olayla aynı seviyede iki büyük duyuru yapmak istiyoruz. Başlangıç olarak, JMB’leri kaldırarak ve oyun içi Joker Biletleri ile “Legendary” ' ler (Efsanevi Eşyalar) kiralayıp almanızı sağlayarak para modellememizi değiştiriyoruz. Bu değişikliklerin yanında, 6/27 Haziran Cumartesi günü yeni motor için halka açık “Açık Beta” 'ya başlayacağız. Hepsini kaçırmamak için bu yazıyı sonuna kadar okuyun!

[Resim: legendary-update.jpg]

10 Haziran’da, Joker Gunworks silah kiralamalarını yenilemeye- onarmaya başladı ama sona sakladıkları efsanevi bir sürpriz var.

Son güncellememizden sonra, Joker Mağazası çevresinde gizlenen Anne Partridge’i fark etmiş olabilirsiniz. Kendisi, RedHill’den kaçıyor ve işlerini sessiz tutuyor, ancak şimdi üniformasını giymeye ve Joker Gunworks’ün koruması için “hack” becerilerini kullanmaya hazır.


[Resim: anne.jpg]


24 Haziran’dan itibaren, Joker Mağazası’na girdiğinizde, Anne Partridge, Joker’in kayıtlara geçirtmediği karaborsa anlaşmaları için resmi irtibatınız olacak. Legendary’leri halka ulaştırabilmek için kullandıkları prototip parça ve silahların daha da fazlasını himaye altına alabilmek için kargoları hack’liyor, bu sayede şimdi, bu prototipleri değerli Joker Gunworks müşterilerine her zaman kiralaması için kullanılabilir hale getiriyor.

Hadi bir bakalım!


[Resim: legendary-rental-1.jpg]


Bu menüde değinilmesi gereken birkaç şey var. Öncelikle, artık Joker Biletli Legandery’leri ARMAS’la uğraşmadan direkt olarak oyun içi Joker Mağazası’ndan alabilirsiniz. Kiralama ücretini ödeyerek Legendary’yi 7 gün boyunca kullanabilirsiniz, yani Legendary’leri deneyebilir ve sizin oyun sitilinize hangisi daha çok uyuyor diye bakabilirsiniz.

Anne Partridge, tekrarlanabilir işleri ve müşterilerini kızdırmayı seviyor. Bazen bir “hata” yapar ve kiraladığınız silahı kaydetmez. İşte o zaman sonsuza kadar sizin olur. Yani, her Anne Partridge’den kiraladığınız zaman, o kiralayarak kullanmak istediğiniz Legendary’nin sonsuza kadar sizde kalmasını sağlayabilecek %5 şansınız var. Bir kere sizin oldu mu seçili karakter saklayabilir, takaslayabilir veya satabilir- hangisini istiyorsan!


[Resim: legendary-rental-2.jpg]


Peki şansın yaver gitmediğinde ne olur?

Endişeye gerek yok, Anne Partridge seni koruyor! Eğer bir Legendary’ yi yeterince test edersen, Anne, topladığın değerli bölge verisine teşekkür için sana silahı her türlü verecek.

İlk gösterdiğimiz menüde yeşil barları fark etmiş olabilirsin. Joker Gunwork’ün sadık kiralama programıyla, her bir kalıcı Legendary düşürmeyen kiralama işlemi o yeşil barı dolduracak. Bar tamamen dolduğunda (yaklaşık 20 tane kalıcı olmayan kiralama), sıradaki kiralaman %100 kalıcı bir silah olacak. Ne zaman kalıcı versiyonu alırsan, bar sıfırlanacak. Yani tarihte ilk defa, oyuncular Legandary’lerle oynayabilmek için Joker Biletlerini saklayabilecek!


[Resim: legendary-rental-3.jpg]


Bu değişikliğin bir parçası olarak, sonunda ARMAS’ taki Gizemli Kutuları ( Mystery Boxes) kaldırıyoruz. Hiçbir zaman hiçbir şeyi garanti etmeyen, genellikle istemediğiniz önemsiz ödüllerle sonuçlanan bu çeşit yağmalama kutularından uzaklaşıyoruz. 24 Haziran’dan itibaren, eğer işleri hızlandırmak istiyorsan, 500JT için doğrudan ARMAS’tan 100G1C oranında Joker Bilet paketleri satın alabilirsin.


[Resim: joke-tickets-500.jpg]  [Resim: joke-tickets-2500.jpg]

[Resim: joke-tickets-5000.jpg]  [Resim: joke-tickets-10000.jpg]  [Resim: joke-tickets-25000.jpg]


Desteğinize teşekkür için, her 500 Joker Bileti satın aldığınızda tüm havuzdan, kalıcı bir Legendary silah kazanma şansınızı %1 arttırırsınız. Bu sistemin avantajı, sizin bayıldığınız ikramiye anlarını hiçbir düşüş olmadan sürdürebilmemizdir. Her zaman paranızın hakkettiği değeri tam olarak alacaksınız, eğer “bonus” ’u alamazsanız, hala o satın aldığınız Joker Biletlerini istediğiniz Legendary’yi almak için kullanabilirsiniz.

Umuyoruz ki bu yeni sistem hem eski hem yeni oyuncuları istedikleri gibi ilerlemelerini sağlayacaktır. İster oyun yoluyla Joker Biletleri’nizi oluşturun, ister doğrudan satın alarak bizi destekleyin, tüm silahlarımız artık kiralamanız, denemeniz ve nihayetinde sahip olabilmeniz için bir yolu illa ki var.


[Resim: website-beta.jpg]


Sonunda Beta istemcisini hepinize açmaya hazırız!

İlk Açık Beta’mız 27 Haziran Cumartesi günü Pasifik saati olarak 11:00-22:00 arasında yayınlanacak (Türkiye saati ile Cumartesi 21:00 ile Pazar 08:00 arası). Kullanabileceğiniz iki bölge olacak Social ve Asylum. Katılmak için, şuradan Beta istemcisini indirmeniz gerekiyor, ardından da var olan APB hesabınızla giriş yapmanız gerekiyor. Bu olaya hazırlanırken istemciyi güncellemeye devam edeceğimizi lütfen unutmayın. Eğer bağlantınız sınırlı veya yavaşsa, istemciyi cuma gününe kadar indirmeyi duraklatabilirsiniz.

İlk girdiğinizde, karakter oluşturmayı kendiniz oluşturup deneyin diye Live üzerinden karakterlerinizi kopyalayacağız.

Açık Beta oynarken unutmamanız gereken bazı şeyler:
  • Bölge seçerken, istemci sizi otomatik en iyi ping’i aldığınız bölgeye atacak. Eğer manuel olarak bölgenizi değiştirmek isterseniz, “advanced tab” (gelişmiş sekme) ‘ye giderek değiştirebilirsiniz. Jericho ve Citadel’deki oyuncular istedikleri herhangi bir sunucuya karışabilir ve herhangi bir sunucuda eşleşebilir.
  • “Live” (canlı) istemcide fare hassasiyeti ve kullanımı için kullandığınız sayılar Beta sürümünde kullanmanız gerekenlerle aynı olmayacaktır. Çünkü yeni istemcide sayılar farklı ölçeklendiğinden, ayarlarınız için size bir -bir dönüşüm sağlayamayız. Lütfen deneyin ve size hangi numaraların uyduğunu bulun.
  • Son olarak, lütfen bunun Beta olduğunu unutmayın! Bir şeyler bozulabilir Aslında, umarız bu olayda bizlere yardım edersiniz. Her bulduğunuz ve raporladığınız hata bizi tam sürüme bir adım daha yaklaştırıyor, yani lütfen forumlarda bize geri bildirimde bulunduğunuzdan emin olun. Aşağıda bunu yapıcı bir şekilde nerede ve nasıl yapacağınıza dair bazı bilgiler verilmiştir.

GERİ BİLDİRİM BIRAKMAK

Bir şeyleri deneme şansınız olduğunda, sizden haber almak isteriz.

Forumlarda, ne düşündüğünüzü, bilinen sorunlarımıza göz atabileceğiniz ve bulabileceğiniz hataları bırakabileceğiniz özel bir bölüm oluşturduk. Şuradan ulaşabilirsiniz. Lütfen geri bildirimi forumun Social District (Sosyal Bölüm) alanına değil de bu yeni alana bıraktığınızdan emin olun. Beta sürümünden çıkarılacak çok şey var ve her birinizin geri dönüşlerini duyduğumuzdan emin olmak istiyoruz. Doğru yerde yayınlamak sesinizin duyulmasını sağlayacaktır.

HIZLI BİR BAKIŞ

Nisan ayındaki halka açık yayını izleme şansı bulamadıysanız, sizi 27’sine kadar gelmenize yardımcı olabilecek şu an ki Beta’dan bazı ekran görüntüleri.


[Resim: open-beta-1.jpg]

[Resim: open-beta-2.jpg]

[Resim: open-beta-3.jpg]


Sadece kısacık bir hafta içinde bu siz olabilirsiniz!

Bu Beta testi, tam sürüm yolunda sadece bir duraktır, ancak önemli bir testtir. Bu yolculuktaki sabrınız için teşekkür ediyoruz ve sizlerin bu son kilometre taşı için bize katılmanızı umuyoruz.
23-06-2020, Saat: 23:18
Yorumlar : 0 • Okunma : 28
[Resim: news-34.jpg?v=55432-111]


APB Reloaded Jokerin mağazası daha rahat ve  işlevsel oluyor. Artık silahları bedava deneyebilirsiniz. Satın alınan silahları envanterde tutmanıza gerek yok, onları her an tekrar satın alabilirsiniz. Ayrıca mağazanın arayüzü daha kullanışlı hale getirildi.

Redhill tarafından yapılan joker etkinlikleri ile ilgili reklam panolarını mutlaka görmüşsünüzdür. O yüzden artık ''Joker'' firması hesaplarını nakit ile doldurmuş ve büyümeye hazır. Onlar yeni işe alımlara başlamış ve San Parodaki büyük değişiklere hazırlanıyorlar... ve bunu herkesin bilmesini istiyorlar.
Yeni değişimlerin başlangıç tarihi 10 Haziran, bitiş tarihi ise 24 Haziran. Daha sonra sürprizleri kaçırmamak için bu tarihleri mutlaka not edin.
Şimdilik bu kadar! Güncelemeler bu haftadan itibaren gelecek. Hadi şimdi 6 Haziranda oyunda neler değişeceğine bakalım.


[Resim: rework-half-1.jpg]


Dikkatinizi çekecek ilk şey silahların altındaki yeşil renkli «Trial Avaiable» yazısıdır. Artık her karakter için bedava silah deneme imkanı mevcut.

Dikkatinizi çekecek ikinci bir konu ise nesnelerin fiyatları altındaki  «At least…» yazısı. Onun anlamı şu: artık bu silah için farklı kullanım çeşitlerin olması. Eğer silahın üstüne tıklarsanız bir pencere açılır, orada kullanım süresine göre satın alma seçenekleri gösterilir.


[Resim: rework-hoplite.jpg]


Mesela burada gördüğünüz gibi Hoplite için hala deneme sürümü mevcut.  Bu deneme sürümünü seçerek silahı 6 saat bedava kullanabilirsiniz. Böylece satın almadan önce bu silahın sizin için uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz. Mağazaya geri dönerek silahları bir haftalık, bir aylık süreliğine veya kalıcı olarakta satın alabilirsiniz.


[Resim: rework-half-2.jpg]


En bomba ayrıntı ise artık Jokerin Mağazasından satın aldığınız silahları envanterde tutmanıza gerek yok. Daha önce satın aldığınız silahları APB$ karşılığında artık her an kullanabilirsiniz. Ekran görüntüsünde göründü gibi Coroner daha önce Joker kuponları karşılığında satın alınmış ve artık sadece APB$ kullanılarak alınabilir.

Önemli ayrıntı: Bu yenilikler sadece 10 Haziran 2020 tarihinden sonra satın alınan silahlar için geçerli olacaktır. Bunun daha önceki satın alımlara uygulanması için çalışmalar devam ediyor.

Bu sadece bir başlangıç, o yüzden Joker şirketin yapacağı tüm bildirimleri takip edin.