GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi APB Reloaded Türkiye Forum Duyuruları Origin Access Basic Premium Yılbaşı Çekilişi
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Origin Access Basic Premium Yılbaşı Çekilişi
Konuyu Yazdır
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Heart 
Merhaba yarın gün sonuna kadar konu altına, forum hakkındaki düşüncelerini belirtip katılıyorum yazan üyelere, değeri 4 euro olan 1 aylık Origin Access Basic Premium kodu hediye olarak verilecektir. Gelen cevaplardan en çok beğeni alan üyeye 3 aylık verilecek.

Bilmeyenler için; Origin Acces Basic ile; Üyeliğiniz boyunca Origin Vault kütüphanesinde bulunan tüm oyunlara sınırsız erişir/oynarsınız.

Erişebileceğiniz oyunların listesi : https://www.origin.com/irl/en-us/store/browse?fq=subscriptionGroup:vault-games&sort=rank%20desc

Toplamda 30 adet kod dağıtmış olacağız.

Herkese mutlu yıllar!
Beğenenler : S1Y4H , S1Y4H , Hz.Biri

Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
Birinç Smile

Forum'da az ama sıcak ve samimi bir iletişim söz konusu. Arkadaşlar olabildiğince yardımcı oluyor. Alışveriş dışında da konu açıldığında forumun tozlu geçmişine gömülmüyor. Hatta geçenlerde bayağı önce açmış olduğum konuya bir arkadaş yazı yazmıştı, şaşırmıştım. Kısaca APB'yi bıraktığımda/ara verdiğimde de kontrol edeceğim, ara ara bakıp selam verebileceğim bir yer burası. Smile

Katılıyorum Smile
Beğenenler : Owner , MPienaar
Ara

Smiley face
EU-Citadel

Discord: Psychologist#4133
Siteyi uzun zamandır takip ediyorum, özellikle apbtr zamanlarına göre çok daha iyi durumda olduğunu söyleyebilirim. Umarım bir önceki adreste olduğu gibi, aktiflik düştüğü için site kapanmaz. başarılar diliyorum.

Katılıyorum.
Beğenenler : kozbi , kozbi , Owner
Ara

Oyunu uzun süredir bırakmıştım fakat bir Türk kitlesnin olduğu forum ve ticaret alanı olan bu siteyi keşfedince oyuna geri döndüm. Oyunu aktif olarak oynamasam bile foruma düzenli olarak giriş yapıp başlıkları okuorum. Bu site APB-R oyuncularına güzel bir bilgi ve ticaret imkanı sunuyor, umarım böyle devam eder.

Katılıyorum.
Beğenenler : Owner
Ara

Yorum atan tüm arkadaşlara 1 aylık origin access premium kodu gönderilmiştir.
Beğenenler : S1Y4H , S1Y4H , Hz.Biri , Hz.Biri

Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
(01.01.2020 Saat : 23:46)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı:  Yorum atan tüm arkadaşlara 1 aylık origin access premium kodu gönderilmiştir.

ulan kacırdık be
Beğenenler :
Ara

Hızlı Menü:

[-]
Etiketler
çekilişi premium yılbaşı basic access origin