GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi APB Türkiye Genel APB Türkiye Auction Satım Satıldı Hesap Kalıcılığı (???)
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satıldı Hesap Kalıcılığı (???)
Konuyu Yazdır
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Oyuna çok uzun bir süre ara vermek istiyorum. Bu uzun süre birkaç seneyi bulabilir. Hesabımın belirli bir süre girilmedikten sonra geçici olarak bloklanabileceğini biliyorum, bunun dışında hesabımın güvenliğini tehdit eden herhangi bir faktör var mı? 1 Sene girilmediğinde hesap silinmesi vb gibi şeyler yani?
Beğenenler :
Ara
Cevapla


Smiley face
''Kolay yol daima mayınlıdır''
#2
Bildiğim kadarıyla bloklanma gibi bir şey söz konusu değil. 2012'lerde bırakıp tekrar başlamış biri olarak hiç bloklanma gibi bir şey ile karşılaşmadım. Ancak bazen farklı IP adreslerinden, mail değişikliklerinden hesabınız "suspicious" yani şüpheli bulunarak girilemez hale getiriliyor. Bu durum banlanmaktan farklıdır. Hesabınız silinmez veya geri döndürülemez bir engelleme söz konusu değildir. Sadece giriş yapılamaz. Bu durumla bir kez karşılaştım ve ticket attım. Burada detaylı hesap bilgileri soruldu, hesabın açıldığı tarih gibi. En çok dikkat edilen ise gördüğüm kadarıyla yapılan ödemeler hakkındaki bilgilerdi. Bu yüzden kenara ödeme bilgilerinizi yani hangi tarihte ne satın aldınız ve işlem numarası gibi bilgileri not ediniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda rahatlıkla o "blok" açılır. Ben de steam'e bağlamıştım hesabı. Son yaptığım G1C alışverişinin işlem numarasını yollayınca ikna oldular. "Suspended" Bloğum böylelikle açıldı.
Beğenenler : Blackxtar , Blackxtar
Ara
Cevapla


Smiley face
EU-Citadel

Discord: Psychologist#4133


Hızlı Menü:


[-]
Etiketler
hesap kalıcılığı ???