GİRİŞ
-
APB Reloaded Forum | APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi APB Reloaded Türkiye Little Orbit Duyuruları Artık Başlıyoruz! 2020’de APB
APB Türkiye güvencesiyle, sizlerde legendary silah sahibi olabilirsiniz..
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artık Başlıyoruz! 2020’de APB
Konuyu Yazdır
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
#1
Heart 
[Resim: news-27.jpg?v=55044-111]


YOLA KOYULMAK (HARİTA)
2020’de APB

Yepyeni bir yılın başlangıcı, işte biz de bu yüzden bir dakikamızı ayırıp 2020 yılında APB’den neler beklediğimizi düşünmek istiyoruz. Sizlerin, mühendislerimizin Motor Güncellemesi ve oyun oynayış yenilikleriyle alakalı yaptıkları çalışmaları görmek isteyişiniz topluluktan duyduğumuz eleştirilerden bir tanesi. Sizleri dinledik, ve mutlulukla bildiririz ki Ocak ayından Nisan’a kadar olan tüm etkinlik inşalarımız hazır durumda. Bu şu anlama geliyor ki, şu andan itibaren mühendislerimiz tüm dikkatlerini bu yıl sizlere sunacağımız Motor Güncellemesi’ne verebilecekler. Bu yolculuğun bir parçası olarak, tüfek dengesi ve yaşam değişiklikleri ile ilgili bazı faktörlerle de ilgileneceğiz.

TÜFEK DENGESİ

Yapmak istediğimiz şeylerden bir tanesi de tüfekleri dengelemeyi bitirmek ve onları tekrardan eğlenceli ve sağlıklı bir yere yerleştirmek. Bunu yapmak için, yardımınıza ihtiyacımız var. Lütfen arkadaşlarınızla organize olun ve Prototip Bölgesi’nde görevler tamamlayın. Tüfeklerin kullanımını geliştirebilmemiz ve Akıl Hastanesi’nin sizin için hazır ve kullanılabilir bir prototipini hazırlamamız için bize yapacağınız geri bildirimler kritik anlam taşıyor.

Dahil olmak ve geribildirim bırakmak için, lütfen buradan orijinal forumumuzu ziyaret edin: https://forums.gamersfirst.com/topic/126...n-testing/

YAŞAM DEĞİŞİKLİKLERİNİN KALİTESİ

Bu çabanın bir parçası olarak, oyuna hayat kalitesiyle alakalı birtakım yenilikler getirmeye çalışıyoruz. Bu yeniliklerin sıralaması ve zamanlaması hala birden fazla faktöre dayanıyor, bu sebeple bu yeniliklerin tam olarak ne zaman meydana geleceğini söyleyemiyoruz ancak yine de sizlere üzerinde çalıştığımız birkaç şeyden örnek vermek istiyoruz:

  • Ödenek sistemini modifiye etmek (böylece görevlerde ‘’Heat 5’’ almayacaksınız)
  • Prototip Bölgelerde sıralama kısıtlamasını kaldırmak
  • Belirli silahlarda dengeyi devam ettirmek.

GERÇEK DIŞI 3.5 MOTOR GÜNCELLEMESİ (ABP 2.1)

Yukarıda listelenmiş şeyler tabi ki de bizim için ikinci planda. Motor Güncellemesi’ni tamamlamak birinci planımız.Eğer hala görmediysen, CEO’muz, her hafta Cumartesi günleri sistem haftalık görevlerini yerine getirdikten sonra Motor Güncellemesi ile ilgili gelişmeleri forumumuzda paylaşmaya devam ediyor. Bazı ekran görüntüleri de dahil olmak üzere şu ana kadar kaç tane sorunun saptandığı ve düzeltildiğini görebilirsin.

Eğer şu an nerede olduğumuzu takip etmek istersen, en son güncellememizi burada görebilirsin:
https://forums.gamersfirst.com/topic/113...ent-165219

YENİ TOPLULUK YÖNETİCİMİZİ TANITIYORUZ

Ayrıca 2020 için yeni bir yöneticimiz var. Sakebee, Lixil’den görevi alarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak yeni yöneticiniz olacak. Daha fazla detay veya sadece bir selam vermek için, forumlara uğrayıp haklarında bilgi alabilirsiniz.

https://forums.gamersfirst.com/

https://forums.gamersfirst.com/topic/126...roduction/
Beğenenler : Hz.Biri , Hz.Biri
Cevapla


Smiley face
Forum Kurallarını okumadan konu açmayın, mesaj yazmayın!
APB Reloaded Sıkça Sorulan Sorular
Basic Görevler nasıl yapılır
Item Sözlüğü - Ne, nedir? Nereden, nasıl elde edilir?
#2
Vay be böyle bir açıklama hiç beklemiyordum. Smile
Beğenenler :
Ara
Cevapla


Smiley face
EU-Citadel

Discord: Psychologist#4133


Hızlı Menü:


[-]
Etiketler
apb 2020’de koyulmak yola artık başlıyoruz